Czy tylko coworking?

coworking i ćwiczenia

Coworkingi to coraz częściej małe sieci społecznościowe. Z powodu pojawiających się potrzeb, coworkingi poszerzają pole swojego działania, nieśmiało wychodząc czasem ze sfery życia zawodowego. Część inicjatyw proponują sami coworkerzy, co jest dobrym objawem. Jeśli prowadzisz coworking i otrzymujesz sugestie dotyczące elementów dodatkowych, które mogłyby się pojawić w coworkingu – posłuchaj. Może któryś z pomysłów uda Ci się wprowadzić z życie. Przeczytaj artykuł do końca, aby dowiedzieć się czy tylko coworking.

Joga

Coraz częściej przy biurach coworkingowych można znaleźć codzienne poranne zajęcia z jogi. Siedzący tryb życia po latach potrafi przynieść dokuczliwe konsekwencje i to nie tylko w postaci problemów z kręgosłupem. Z tego powodu praktyka jogi jest wskazanym elementem dla zachowania zdrowia, równowagi oraz zniwelowania pojawiających się dolegliwości. Przygotowane zajęcia są dobrze dopasowane do okoliczności, a joga jaka zazwyczaj jest proponowana opiera się na spokojnych asanach i koncentruje na prawidłowym oddychaniu.

Czy tylko coworking? – Spotkania wewnątrz coworkingu

W niektórych coworkingach np. w każdą pierwszą i trzecią środę odbywają się dobrowolne spotkania coworkerów. Poruszane są na nich zagadnienia sensu stricte związane z wykonywanymi zawodami. Tutaj rozwiązuje się problemy związane z wykonywaną pracą. To często również burze mózgów pojawiające się po wątpliwościach lub pytaniach któregoś z coworkerów. Celem spotkań jest również wzajemne motywowanie się do pracy oraz możliwość dzielenia się swoimi ostatnimi sukcesami.

coworking i praca zdalna

Warsztaty tematyczne

Warsztaty są najpopularniejszym „dodatkiem” do coworkingów. Ich tematy mogą być bardzo rozległe, od warsztatów sommelierskich przez warsztaty makramowe do zajęć wprowadzających do marketingu internetowego. Ważne przy organizowaniu tego typu wydarzeń jest zarezerwowanie sali dla tego typu wydarzenia. Tak, aby nie zajmować ogólnej przestrzeni do pracy i tym samym nie zakłócać czyjegoś wykonywania obowiązków. Jeśli zdecydujesz się na zorganizowanie kursu, koniecznie umieść o tym informację na swojej stronie internetowej oraz w kalendarzu. Uczestnictwo niech odbywa się poprzez zarezerwowanie miejsca, będziesz mógł odpowiednio przygotować salę i nie dojdzie do sytuacji, że liczba chętnych przekracza stanowczo liczbę dostępnych miejsc.

Zapraszamy was do odwiedzenia innych stron coworkingowych znajdujących się w naszej grupie!

Coworking Rynek 28 – Kraków

Clockwork Poznań – Wirtualne Biuro

Wirtualne Biuro Poznań

Wirtualne Biuro Kraków

Biuro w Krakowie

Biuro247

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *