Coworking Wrocław

Coworking Wrocław to usługa polegająca na udostepnieniu dla was przestrzeni do pracy. Macie do wyboru różne rodzaje pakietów w zależności od waszych potrzeb. Jeśli potrzebujecie wynająć biurko tylko na pare godzin wasza cena za godzinę będzie większa jednostkowo ale w ogólnym rozrachunku zapłacicie mniej miesięcznie. W przypadku kiedy macie zamiar z nami spędzać więcej czasu możecie wynająć stałe biurko, które będzie przypisane do was. W pakiecie z naszym coworkingiem wynajmujecie dostęp do naszej kuchni i pozostałych elementów infrastruktury. Specyfiką naszego coworkingu jest posiadanie bardzo szybkiego internetu.

Coworking w centrum miasta

Nasza lokalizacja jest jedną z najbardziej wygodnych lokalizacji w całym mieście. Oferujemy doskonałe połącznie publicznymi środkami transportu oraz łatwą możliwość dojechania samochodem. W pobliżu naszej lokalizacji znajdują się parkingi pozwalające na zostawienie swojego pojazdu. Dodatkowo w odległości 500 metrów znajdują się lokale gastronomiczne i biznesowe. W łatwy sposób załatwisz swoje srpawy w banku lub urzędzie. Oferujemy także możliwość rejestracji firmy pod naszym adresem dzieki czemu będziecie mieli możliwość łatwo prowadzić swój biznes. Coworking Wrocław jest jednym z najlepszych rozwiązań dla osób prowadzących wolne zawody.

Coworking wrocław

Jakie warnunki?

Oferujemy wam bardzo dobre warunku umożliwiające na szybkie rozpoczęcie pracy. Nasza oferta wyróżnia się elastycznością pakietów jakie są dostępne dla was oraz ich cenami. W przypadku kiedy macie specyficzne potrzeby możemy porozmawiać o indywidualnej ofercie. Umożliwiamy też wynajem całych pomieszczeń, które mogą służyć jako biuro waszej firmy. W połaczeniu z wirtualnym biurem oraz odbiorem poczty stworzycie w pełni rozporszoną firmę umożliwiającą pracę zdalną. Wiele firm, które z nami rozpoczęły współpracę rozwinęły się do rozmiarów gdzie musieli wynając dodatkowe pomieszczenia lub przenieść się do własnej nieruchomości.

Coworking Wrocław – Więcej na nasz temat

Jesli jesteście zaintersowani

Koniecznie musicie do nas zadzwonić aby dowiedzieć się więcej – KONTAKT

Galeria – zobacz jak wyglądają nasze wnętrza i lokal

Pakiety i cennik – zobacz jak wyglądają ceny naszej firmy i co one wam umożliwiają

Sprawdź czy podlegamy pod interesujący ciebie urząd podatkowy – Urząd Miasta Wrocław