Usługi

Poniżej przedstawiamy Wam listę usług oferowaną przez Wirtualne biuro Wrocław. Możecie z nich skorzystać jeśli prowadzicie działalność gospodarczą lub jesteście zainteresowani coworkingiem. Jeśli macie jakieś pytania, koniecznie się z nami skontaktujcie. Jeśli chcesz być na bieżąco, zaglądaj regularnie na naszą stronę – stale poszerzamy usługi dla Was.

Usługi dostosowane do Waszych potrzeb

W swoim podejściu do współpracy z Wami jesteśmy elastyczni. Mamy świadomość, że przez specyfikację pracy, macie różne wymagania. W związku z tym, każdy pakiet ze swojej oferty możemy do Was indywidualnie dopasować. W podpisanych aneksach umieścimy wszystkie ustalenia. Jesteśmy także otwarci na współpracę z Wami i Wasze pomysły.

Usługi dopasowane do potrzeb wirtualne biuro

Wirtualne biuro Wrocław

Do naszych najpopularniejszych usług należy Wirtualne biuro Wrocław. Wynika to z pojawianiem się nowych trendów w sposobie pracy. Dużą częścią naszych klientów są freelancerzy oraz osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze. Wybierając ten rodzaj prowadzenia firmy zyskujecie swoje miejsce do pracy. Osobom, które dopiero zakładają swoją firmę, dajemy adres rejestracyjny. Poza adresem administracyjnym, dostajecie możliwość korzystania i pracowania w naszych biurach coworkingowych. Otrzymujecie miejsce do spotkań biznesowych. W naszych salach konferencyjnych przeprowadzicie szkolenie lub konferencję. Rezerwację dokonacie online, a powiadomienie przyjdzie na Waszą skrzynkę emailową. Podobnie jak powiadomienia o odebranej dla Was korespondencji listownej. Obsługujemy także korespondencję wychodzącą.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Wirtualnym biurze

Usługi – Księgowość

Wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i oferujemy prowadzenie księgowości. Jak wiadomo, każda istniejąca firma musi ją prowadzić. Na nasze kompetencje składa się współpraca z wieloma biurami rachunkowymi oraz doradztwa podatkowego. Ufamy naszym długoletnim partnerom. Prowadzimy księgi rachunkowe, kadry, płace oraz pełny outsourcing rachunkowości.

Usługi – Coworking

Dla osób samodzielnie prowadzących swoje firmy proponujemy pracę w coworkingu. Udostępniamy przestrzeń na różnych warunkach. Wynajmiemy Wam biurko do pracy lub biuro do prowadzenia działalności. W naszej sal konferencyjnej zorganizujecie swoje szkolenie. Na Waszą prośbę możemy zająć się także jego cateringiem. W coworkingu nigdy nie jest pusto. Poznacie tu dużo ciekawych osób. To też bardzo dobra okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych.

Oferta

Cennik

Pakiety

Lista usług dostępnych w naszym wirtualnym biurze i coworkingu: