Co to jest software house?

Software house jest pojęciem stosunkowo nowym i niezbyt popularnym w Polsce. Podstawą do jego powstania był szybki rozwój technologii komputerowej oraz internetu. Pojawiająca się potrzeba na specjalistyczne i zaawansowane usługi związane z programowaniem, zaowocowały powstaniem firm zajmujących się tymi rzeczami. Pod pojęciem software house kryje się firma, której zadaniem jest tworzenie stron, a także sklepów internetowych, aplikacji mobilnych jak i webowych. Taka firma zajmuje się również ich późniejszym administrowaniem. Przeczytaj artykuł do końca i dowiedz się co to jest software house.

Dla kogo przeznaczona jest usługa?

W dzisiejszych czasach, praktycznie każdy przedsiębiorca korzysta z różnego rodzaju rozwiązań informatycznych. Jeśli zależy Ci na spersonalizowanym rozwiązaniu, które będzie dopasowane do Twojego biznesu powinieneś skorzystać z usług software house’u. Strona lub inne rozwiązanie będzie dostosowane do Twoich oczekiwań. Każdą funkcję można dowolnie zaprogramować, a później ją doskonalić oraz rozbudowywać. Dzieje się tak za sprawą korzystania przez specjalistów z software house z oprogramowania typu open source. Samodzielnie edytują oni kod, który mogą dowolnie dostosowywać. Ta elastyczność oprogramowania sprawia, że strona nabiera indywidualnego charakteru.

Dlaczego software house?

Na rynku istnieje bardzo dużo różnych firm oferujących tworzenie stron internetowych. Firmy świadczące tego typu usługi, tworzą strony internetowe oparte o pewien schemat lub szablon. Korzystają one z dostępnych podstawowych funkcji bez ich rozbudowy, konstruując proste i nieskomplikowane witryny o estetycznej szacie graficznej. Tego typu rozwiązania odpowiadają oczywiście na potrzeby klientów, jednak nie spełniają mocno indywidualnych wymagań.

Usługi oferowane przez software house

Do usług, jakie oferują takie firmy należy m. in. tworzenie:

  • zaawansowanych stron internetowych,
  • responsywnych stron WWW,
  • aplikacji webowych,
  • aplikacji mobilnych,
  • sklepów internetowych.

Oprócz tego w każdym z przypadków można liczyć na doradztwo IT i administrowanie stworzonym produktem. W tworzeniu produktów przykłada się dużą uwagę do tworzenia analizy procesów biznesowych klienta. Następnie bada się specyfikację funkcjonalną danego rozwiązania, testuje zbudowane oprogramowanie oaz jego integrację z innymi wykorzystywanymi systemami.

Zapraszamy was do odwiedzenia innych stron coworkingowych znajdujących się w naszej grupie!

Coworking Rynek 28 – Kraków

Clockwork Poznań – Wirtualne Biuro

Wirtualne Biuro Poznań

Wirtualne Biuro Kraków

Biuro w Krakowie

Biuro247

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *