Wirtualny Sekretariat

Częścią usługi Wirtualne biuro Wrocław jest wirtualny sekretariat. Przede wszystkim takie prowadzenie biura pozwoli Wam usprawnić pracę i lepiej skoncentrować się na swoich zadaniach. Dzięki temu pozbędziesz się części obowiązków bez konieczności zatrudniania pracownika. Nie będziesz musiał tracić czasu na porządkowanie dokumentów. Co ważniejsze w ramach naszej usługi zajmiemy się Twoją firmową korespondencją. Jesteśmy w tym profesjonalni i dbamy o terminowość. Na dodatek możemy także zająć się Twoją linią telefoniczną w momencie kiedy nie możesz lub nie chcesz rozmawiać. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej o wirtualnym sekretariacie.

Odbiór poczty

W wirtualnym sekretariacie zajmujemy się całą Waszą pocztą. Zarówno przychodzącą jak i wychodzącą. Najpierw musicie ustalić w jaki sposób mamy Was powiadamiać o przesyłce. Powiadomienia możecie dostać w formie SMS lub maila na swoją skrzynkę. Później decydujecie czy chcecie otrzymać skan listu czy mamy go wysłać na Wasz adres domowy. Wszystkie opcje są możliwe. W rezultacie ustalenie szczegółów pozwoli nam stworzyć dla Was specjalne procedury postępowania z przesyłkami. W przypadku, gdy dostaniecie paczkę o większych gabarytach, istnieje możliwość zatrzymania jej u nas w celu Waszego późniejszego odbioru.

Więcej o Odbiór poczty

Wirtualny sekretariat – Telefon i fax

Jeśli podczas swojej pracy nie masz czasu na odbieranie telefonów, możemy pomóc Ci usprawnić Twoją pracę. Dla chętnych wynajmujemy telefon oraz fax. Po każdej przeprowadzonej rozmowie dostaniecie od nas e-maila. Zawarte w nim będą wszystkie informacje dotyczące połączenia telefonicznego. A przy pomocy faxu prześlemy Wam od razu elektronicznie skany wszystkich dokumentów. Tym sposobem bardziej zautomatyzujesz swoją pracę. W wyniku tego zaoszczędzisz czas, który możesz poświęcić na inne rzeczy. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

Więcej o Telefon i fax

wirtualny sekretariat  wirtualne biuro  Wrocław

Lista usług dostępnych w naszym wirtualnym biurze i coworkingu: